مقایسه شرکت کنون از چاپگرهای سری g

معرفی پرینترهای سری G کنون

معرفی پرینترهای سری G کنون

شرکت canon که از سری جدید پرینترهای رنگی جوهر افشان خود با پیشوند G رونمایی کرد. این مدل از پرینترها بر مبنای سیستم دو کارتریج قدیم شرکت کنون بازطراحی و اجرا شده اند.

در چاپگرهای سری G با تعبیه مخزن رنگ بزرگ در جلوی پرینتر ، امکان شارژ و بررسی وضعیت جوهر دستگاه به سهولت انجام می‌پذیرد. این سیستم جوهر جدید کنون به نسبت سیستم کارتریج قدیمی هم ارزان تر و هم به صرفه تر بوده و توسط کاربر عادی هم قابل شارژ می‌باشد.

بنا بر اظهار کنون با یک مخزن پر رنگ که همراه دستگاه نیز وجود دارد حدوداً می‌توان ۶۰۰۰ عکس رنگی و ۷۰۰۰ برگ سیاه و سفید چاپ کرد.

کیفیت چاپ :

رزلوشن چاپ در پرینترهای سری G کنون ۱۲۰۰*۴۸۰۰ dpi بوده که کیفیت بسیار مناسبی جهت چاپ عکس توسط یک پرینتر جوهر افشان با دامنه قیمتی ارزان می‌باشد.هر چند این پرینترها ، چاپگر تخصصی و حرفه ای عکس نیستند و بیشتر مدل های این سری چندکاره اند اما در چاپ عکس نیز کیفیت مطلوب و قابل توجهی ارائه می‌دهند.

به دلیل استفاده از رنگ پیگمنت برای رنگ مشکی در کپی تک رنگ سیاه و سفید نیز علاوه بر سرعت مناسب کیفیت بسیار مطلوبی در حد پرینتر لیرزی ارائه می‌دهند.

 مدل تعداد چاپ با یک مخزن کپی / اسکن Wi-Fi تغذیه اتومات فیدر  نمابر
PIXMA G4210
+ 2 BONUS Black Ink Bottles
6000 سیاه و سفید
۷۰۰۰ برگ رنگی
دارد دارد دارد دارد
PIXMA G6020 6000 سیاه و سفید
۷۷۰۰ برگ رنگی
دارد دارد دارد دارد
PIXMA G4200 6000 سیاه و سفید
۷۰۰۰ برگ رنگی
دارد دارد دارد دارد
PIXMA G3200 6000 سیاه و سفید
۷۰۰۰ برگ رنگی
دارد دارد ندارد ندارد
PIXMA G5020 6000 سیاه و سفید
۷۷۰۰ برگ رنگی
ندارد دارد ندارد ندارد
PIXMA G2200 6000 سیاه و سفید
۷۰۰۰ برگ رنگی
دارد ندارد ندارد ندارد
PIXMA G1200 6000 سیاه و سفید
۷۰۰۰ برگ رنگی
ندارد ندارد ندارد ندارد

این سری چاپگرهای کنون (بسته به مدل) دارای سیستم چاپ بی‌سیم (وایرلس)، چاپ بدون حاشیه ، دارای کنترل تعداد کپی، امکان کپی تک رنگ و رنگی و حتی تغذیه اتوماتیک اسکنر می‌باشند. البته این مدل‌ها معمولا امکان چاپ مستقیم روی سی دی و DVD را ندارند.

لازم به ذکر است با توجه به استقبال مصرف کنندگان شرکت کنون در حال تولید مدل های جدید تحت نام این سری می‌باشد که فعلاً در ایران توزیع نشده اند.
همچنین لازم به یادآوری است که با توجه به شماره سفارش و منطقه توزیعی ، ممکن است مدلها نامهای کمی متفاوت داشته باشند یا در جزئیات تفاوت‌های اندکی نیز داشته باشند که در هنگام خرید به کد دقیق و امکانات مدل توجه کافی را داشته باشید.

شما نیز تجربه خود در استفاده از این سری چاپگرهای کنون را با ما به اشتراک بگذارید…

, , , , , , ,

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست